CCTV Kamera Sistemleri

CCTV KAMERA

CCTV “Closed Circuit Television” baş harflerinden meydana gelmiştir. CCTV teriminin Türkçe karşılığı “Kapalı Devre TV İzleme Sistemi”dir. Kapalı ve Açık alan görüntü izleme ve kaydetme yoluyla gözetim sağlayan Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri, boyut ve gereksinimlerinize paralel olarak tasarlanabilir.

CCTV, toplu yaşam alanları, kalabalık merkezler ve denetim ve gözetlemenin gerekli olduğu riskli bölgeler de, üretim bandı denetimlerinde, nakit akışının olduğu alanlarda, müşteri memnuniyeti gerektiren sektörler de, özel konutlar da gerek içerde gerekse çevrede gözetleme ve uzak alandan bu gibi alanlara bağlantı şansı tanır. Nadel Mühendislik olarak kurmuş olduğumuz CCTV sistemlerimiz alarm izleme ve görüntülü kaydetme, çevrimiçi izleme olanağı ile güvenlik ve denetim sağlamada kullanılır. Güvenlik görevlilerinin her an her yerde olamamaları, tehlikelerin algılanmasındaki gecikmeler, yanlış alarmlar, olay bölgesine zamanında ulaşılamaması, çoğu zaman görevlileri yetersiz hale getirir. Ama Kapalı Devre Kamera Kontrol Sisteminiz varsa hem uzaktan çalışan güvenlik görevlilerinizi denetleyebilir hem de onlara uzaktan kontrol imkânı vererek güvenlik denetiminizi arttırmış olursunuz.

Sistem gereksinimleriniz ölçüsünde şekillenerek, siyah – beyaz, renkli harici ortam ve dâhili ortam, sabit veya hareketli kamera, monitör, görüntülü sıralayıcı, çoklayıcı, bölücü üniteler ile kızıl ötesi aydınlatıcı spotlar ve dijital görüntü kaydedicilerden oluşabilir. Sizin gereksinimlerinize uygun olarak hazırlanacak olan sistem, gün boyunca ve gecede istenmeyen tüm giriş ve çıkışları kontrol ve tespit edebilir, görüntülerin devamlı veya olay anında kaydını başlatabilir, sesleri alabilir.Sistemin etkin ve verimli çalışabilmesi için sizin gereksinimlerinizin doğru saptanması gerekir.

Nadel mühendislik CCTV sistemleri konusunda yardımcı olacak, gerekli yan elemanları, bağlantı elemanlarını ve genişletebilme olanaklarını saptayarak sistemi çok yönlü olarak hizmetinize sunacaktır.

CCTV  sistemleri hizmeti ile ilgili hizmet talebiniz için iletişim menüsünde yer alan bilgilerle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CCTV