Hakkımızda

Nadel Mühendislik Hakkında

Nadel Mühendislik on yılı aşkın süreçte edinilen bilgi ve tecrübelerle 2015 yılında elektrik otomasyon, proje, taahhüt ve yenilenebilir enerji sistemleri faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Uzman mühendislerden oluşan personeli ve profesyonel hizmet yönetim süreci ile zorlu şartlarda bile ilkemiz olan “Taahhüt ettiğimizi zamanında teslim” sözümüzü yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimize daha kaliteli ve uygun ürünleri sunabilmek için, projelerimizde  elektrik sektörünün Dünyadaki ve Türkiye’deki güçlü temsilcilerinin (ABB – Siemens – Prymian – HES vd.) ürünlerini kullanmaktayız. Ayrıca yenilenebilir enerji sistemlerinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm ortaklığını yaptığımız VEFA Prefabrik, Samlı Solar, Solartürk, Firstsolar firmalarının ürünlerini kullanmaktayız. Deneyimli teknik ekibimizle müşterilerimizin sorunlarının çözümlenmesine yardımcı olmaktayız.

Nadel Mühendislik müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir. Bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

Firmamızdan her konuda malzeme temini, işçilik, anahtar teslim işler olacak şekilde teklif talep edebilirsiniz. Elektrik mühendislik uygulamaları ihtiyaçlarınızda her türlü keşif hazırlama, ön proje hazırlama vb. işleri koşulsuz şartsız NADEL MÜHENDİSLİK’i bir partner olarak görerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Kurucusu Nadir DARDERE Hakkında

Elektrik ve elektronik mühendisi mezunu olan Nadir DARDERE iş hayatına, 2006 yılında Çimko Çimento Fabrikası şantiyesinde elektrik mühendisi olarak başlamıştır. Yaklaşık 7 yıllık süreçte çimento alanında bir çok tecrübe edinmiştir.

2013 yılında Gaziantep TEDAŞ Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde enerji izinleri biriminde lisansız başvurular ve enerji müsaadeleri uzman mühendis pozisyonunda yer almıştır.

2015 yılı itibari ile NADEL MÜHENDİSLİK ‘in kurucusu olarak çalışma yaşamına devam etmektedir.

Kurumsal Logo